Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

Szkło hartowane Hel

Prasówki

Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie? W aktualnych czasach prawie wszystek z nas korzysta ze smartfona. Urządzenie to sprzyja nam już nie tylko komunikacji, ale również akcji i radości. Spośród ostatniego powodu dużo pań kwalifikuje się na zakup coraz nowocześniejszych i bliższych urządzeń.

Szkło hartowane Reda

Niestety, one ponadto są narażone na uszkodzenia mechaniczne. Szczególnie wrażliwym elementem wciąż pozostaje ekran telefonu. Stąd więcej tak ważna jest zdolna ochrona wyświetlacza. Sprawdźmy więc, które posiadamy możliwości.

ochrona na twój sprzęt

Folia – tania, aczkolwiek nie zawsze skuteczna ochrona wyświetlacza

Jednym z najpopularniejszych, a wraz wciąż bardzo uniwersalnych rozwiązań, jest kup i przyklejenie na ekran telefonu folii poliwęglanowej. To niezwykła ochrona wyświetlacza przed uszkodzeniami, jakie mogą powstawać w trakcie codziennego użytkowania telefonu, a to np. zarysowania paznokciami, czy przedmiotami, jakie szukają się wraz z polskim telefonem w torebce czy plecaku. Niestety, w wypadku, w którym dotrze do końca sprzętu, folia nie istnieje w stopniu skutecznie ochronić wyświetlacza smartfona przed powstaniem pęknięć. Więc warto wybierać to rozwiązanie właśnie w wypadku tanich, nie najnowszych smartfonów.

 

Szkło hartowane Reda

Szkło hartowane – większy stopień bezpieczeństwa

Nieco więcej, bo około kilkunastu złotych, zapłacimy za szkło hartowane, które również przyklejamy do ekranu naszego smartfona. To skuteczniejsza forma ochrony wyświetlacza przed pęknięciem w rezultacie upadku. Nie spróbuje się oczywiście, jeśli telefon spadnie z grubej wysokości lub zostanie zmiażdżony, jednakże w wypadku końca z kanapy lub szafki powinien wyjść bez żadnego uszczerbku. Ważne jedynie by pamiętać o tym, że ochrona wyświetlacza winna być zaadaptowana do modelu naszego telefonu.

zobacz również Telefon opinie

 

Szkło hartowane Reda

Dobrze dobrane etui

Jeśli także bardziej wymagamy ubezpieczyć swój telefon przed uszkodzeniami, powinniśmy zdecydować się także na zakup etui. Już posiadamy znacznie szansie dla wszystkiego rodzaju smartfona. Najtańsze, a wraz najpopularniejsze silikonowe case’y, nie stanowią co prawda ochrony wyświetlacza, ale mogą coś zamortyzować siłę upadku, dzięki czemu nie dotrze do rozbicia. Nieco droższe, zamykane, skórzane etui pozwolą na pomoc całego smartfona także mogą również zmniejszyć ryzyko uszkodzenia wyświetlacza. Warto wtedy pomyśleć o zakupie takiego gadżetu.

Kup ochronę dla swojego telefonu

Czasem nawet najlepsza ochrona telefonu nie zadziała, a wyświetlacz ulegnie uszkodzeniu. Na wesele, nie znaczy to, że musimy ponosić znacznie cenne koszty naprawy. Dziś na zbycie działają firmy, jakie wykonują nam możliwość wykupienia ochrony wyświetlacza. Ich oferta dana jest zwłaszcza dla właścicieli nowych telefonów. Wykupując usługę ochrony swojego dania zyskujemy pewność, że w wypadku, gdy dotrze do wszystkiego uszczerbku, firma rozpocznie się kompleksowej i profesjonalnej naprawy. Szkło hartowane Reda

Podsumowując, każdy posiadacz smartfona powinien zawierać wiedza jak ważna jest ochrona wyświetlacza. Na wesele, w dzisiejszych czasach możemy zastosować z wielu ciekawych opcji, by uchronić swój telefon przed wyszczerbieniem również jego efektami. Szkło hartowane Reda

 

Zobacz również Jak zadbać o wyświetlacz w swoim smartfonie?

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments