Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

Liposukcja Aleksandrów Kujawski

Kujawsko-Pomorskie

Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu – Ileż to razy widzimy w lusterko zaś nie potrafimy się nadziwić, jako daleko zmieniło się nasze ciało w przeciągu tych paru lat. Nagle ukazuje się, że jesteśmy boczki, nadwagę (czasami nawet otyłość brzuszną) zaś nie potrafimy się pozbyć cellulitu. Na domiar złego w znaczeniach, gdzie chciałybyśmy mieć nieco więcej ciała, natura poskąpiła nam objętości. Nie podobamy się sobie, i z czasem bada być coraz gorzej. Kiedy żadne zadania i diety nie pomagają, z uwagą przychodzi nam medycyna estetyczna.

Liposukcja Ciechocinek

Liposukcja i lipoliza

Liposukcja i lipoliza to dwa różne zabiegi, które składa wspólny cel – redukcja tkanki tłuszczowej. W niniejszym artykule skupimy się na podstawowej z ostatnich dwóch możliwości modelowania ciała, a konkretnie na nowoczesnej technologii liposukcji laserowej, używanej przez profesjonalistów z kliniki Medbeauty doktora Andrzeja Kępy. Dzięki zastosowaniu najnowszej technologii LipoLife 3G efekty sposobu są widoczne gołym okiem w bardzo krótkim okresie po skończeniu pracy, a okres rekonwalescencji pacjenta zawiera się w niezbędnym minimum.
Liposukcja Ciechocinek

Sposobowi potrafią stanowić poddawane różne partie ciała. Procedury medyczne bawiące się najogromniejszą dostępnością to:

liposukcja brzucha,
redukcja boczków,
odsysanie oleju z nóg i pośladków,
liposukcja ramion,
liposukcja okolic twarzy,
leczenie ginekomastii (przerostu piersi u ludzi).

Zabieg liposukcji laserowej

Tego gatunku postępowanie medyczne popularnie nazywamy odsysaniem tłuszczu. Zabieg grany jest w znieczuleniu ogólnym lub miejscowym, a nad przebiegiem całej procedury czuwa anestezjolog. Po zapewnieniu pacjentowi pełnego komfortu, lekarz medycyny estetycznej wykonuje kilka 2- lub 3-milimetrowych nacięć skóry, przez które stosuje specjalne kaniule do liposukcji.
Liposukcja Ciechocinek

W klinice Medbeauty doktora Andrzeja Kępy klasyczny zabieg odsysania tłuszczu został przekształcony w taki system, aby jako dużo ułatwić pacjentowi trafienie do siebie po zabiegu. Przede każdym realizowana jest słaba liczba nacięć – zwykle wystarczą dwa. Ponadto zastosowanie nowego urządzenia LipoLife 3G zezwala na uzyskanie maksymalnie zadowalającego efektu przy znacznie skróconym czasie rekonwalescencji pacjenta.

W zależności od wcześniejszych ustaleń i obowiązku, jaki lekarz wyznaczył wraz z pacjentem podczas wywiadu, liposukcja prawdopodobnie żyć wykonana miejscowo czyli na pełniejszym rozmiarze. W centralnym przypadku zabiegowi nasuwa się takie strony ciała, jak podbródek, boczki i kolana. zabieg na głębokim zakresie to np. liposukcja brzucha lub ud.

Nierzadko zdarza się, że pacjenci życzą sobie, aby kupiony w toku zabiegu tłuszcz został następnie wszczepiony w kolejnym pomieszczeniu ich swego ciała. Z ostatniej danych korzystają głównie kobiety, chcąc poprawić objętość swoich piersi lub pośladków. Taka procedura przynosi niemal absolutną pewność powodzenia – jak powstaje z badań, 95% tkanek własnych pacjenta stanowi pełnowartościowy towar i dodaje się do przeszczepu.
Liposukcja Ciechocinek

Przygotowanie do środka odsysania tłuszczu

Ponieważ liposukcja laserowa nierzadko tworzona jest w znieczuleniu ogólnym, czyli pod narkozą, przygotowanie do jej wykonania obejmuje wykonanie szeregu specjalistycznych badań laboratoryjnych. Niektóre spośród nich wtedy:

EKG,
morfologia z rozmazem,
lipidogram,
badanie poziomu glukozy,
badanie poziomu sodu i potasu.

Przeciwwskazaniami do zastosowania procedury odsysania tłuszczu są m.in.:

ogólny zły stan zdrowia,
ciąża i karmienie piersią,
cukrzyca,
padaczka,
stwardnienie rozsiane.

Istnieje wiele dużo czynników wykluczających zastosowanie u pacjenta tego gatunku zabiegu medycyny estetycznej. W sukcesach, gdy liposukcja stanowi metodę zbyt inwazyjną dla konkretnej jednostki, niekiedy kieruje się lipolizę.

Liposukcja Ciechocinek

zobacz również Liposukcja, czyli odsysanie tłuszczu

0 0 votes
Daj ocenę
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments